Субота, 04.05.2024, 09:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Котляр Людмила Миколаївна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Лютий » 13 » ТОП-5 порад як вивчити англійський алфавіт з дітьми
22:03
ТОП-5 порад як вивчити англійський алфавіт з дітьми

ТОП-5 порад як вивчити англійський алфавіт з дітьми

Навчання – це важливий та цікавий період у житті дитини. Неначе один із перших переходів до дорослого життя. Процес вивчення алфавіту може проходити досить легко і весело, а може перетворитися на нудне заняття. А для того, щоб навчання приносило не лише користь, а й задоволення, ми радимо вам дотримуватись ТОП-5 порад з вивчення англійського алфавіту від викладачів «Англійська Хелен Дорон», до яких належать:

  • системність;
  • своєчасність;
  • різноманіття;
  • інтерактивність;
  • веселощі.

Системність

Якщо ви плануєте розпочати вивчати англійську абетку – то ви, в першу чергу, маєте налаштувати себе на це, адже на це потрібно виділити час та енергію. Які б активності ви не обрали для своєї дитини – це має буде регулярно, хоча б 2-3 години на тиждень. Адже дитині буде легше охопити весь обсяг нової інформації тільки завдяки системі.

Вдалим початком буде прослуховування та перегляд алфавітних пісень та відео. Для цього можна написати «alphabet song» у пошуковій системі в Інтернеті та вибрати ті варіанти, які найбільше сподобаються саме вашій дитині. Першим етапом буде проста «ABC» пісня без додаткових слів та виразів. Згодом можна буде включати пісні і мультфільми зі словами, які починаються на ці букви, а потім вже й їхні звуки. До речі, перейшовши до вивчення кожної літери окремо, зовсім не обов’язково йти за алфавітним порядком, а зосередитись, наприклад, на тих літерах, що є в імені дитини.

Своєчасність

Цей принцип стосується віку дитини, періоду доби та емоційного стану дитини. Не рекомендовано вчити з дітьми іншомовний алфавіт, якщо вони ще зовсім не орієнтуються у рідному. Також краще не починати молодше 4-5 років, це питання як психологічне, так і фізіологічне.

Якщо ви вирішили, що будете займатися з дитиною у вівторок, четвер та суботу з 11.00 до 12.00 – то, по-перше, подивіться, чи дійсно ваша дитина найкраще сприймає інформацію саме в цей час, чи їй легше займатись ввечері, наприклад, о 18.00 годині. Якщо це один раз на тиждень – то добре продумайте, о котрій годині це буде, для досягнення найбільшої продуктивності. Важливо розуміти і поважати біоритми один одного. Можливо, що саме сьогодні, саме в цей час дитина не готова займатися; може, вона погано себе почуває, чи немає настрою, чи зголодніла раніше звичайного. Іноді є сенс зсунути заняття на годину або зовсім його пропустити сьогодні, щоб дитина прийшла в себе і почала з новими силами. Все необхідно робити з розумом.

Різноманіття

Розвиток мозку в дітей залежить від тактильного досвіду дитини, а точніше, від дрібної та крупної моторики. Почати, як було зазначено вище, краще з найпростішої пісні про алфавіт, яку ви швидко вивчите разом і зможете співати в парку, у ванній, на прогулянці або йдучи до магазину. Потім виберіть 1 або навіть 2 букви (не схожі між собою, наприклад «А» та «М») для вивчення і використовуйте якомога більше тактильних ігор:

  • пишіть букву(и) на піску пальцями, рукою, ногами, ліпить її з пластиліну, використовуйте пальчикові фарби, кінетичний пісок, намалюйте букви крупами;
  • сховайте надруковані або куплені літери по дому і влаштуйте пошук скарбів (букви можуть бути сховані в яйцях від Кіндеру, або завернуті в яскраву обгортку). За знайдені літери дитина може отримати якийсь маленький приємний подарунок;
  • шукайте та повторюйте літери крізь, де гуляєте.

Не «засиджуйтесь» довго на одних й тих самих літерах, навіть якщо вони дитині складніше даються (наприклад, H, G, J, Q, U), приділіть їм трохи більше уваги та, якщо вони «не йдуть», то поверніться до них через декілька занять, а поки візьміть щось простіше.

Можна зробити тактильний алфавіт, де кожна літера зроблена з різного матеріалу: з фетру, ґудзиків, крупи, тканини, паличок із морозива і багато іншого, на що здатна ваша фантазія.

З часом ви можете прописувати букви в гарних, яскравих прописах.

Змінюйте активності частіше, з дітьми це надзвичайно просто. Малюйте літери на асфальті крейдою, кидайте в них м’ячі, грайте в дартс з літерами, візьміть пляшку води і пишіть букви на вулиці, на морі шукайте мушлі і складайте з них букви або візьміть перманентний маркер і напишіть прямо на них вивчені літери, приготуйте разом літероване печиво, розкладайте ягоди на тарілці, використовуйте те, що є під рукою.

Різноманіття буде залежати від Вашого бажання зробити цей процес цікавим та трошки від Вашої творчості.

Інтерактивність

Гарним доповненням до різноманіття ігор та активностей стане Helen Doron ABC Cards. У процесі гри картки з літерами будуть оживати, тим самим робити процес веселим та легким.

Зараз дуже багато мобільних додатків, які зможуть зробити використання сучасних гаджетів корисним та захоплюючим.

Веселощі

Діти люблять те, що весело, вони просять цим займатись, вони з радістю вчаться в процесі життя, а не сидячи нерухомо на одному місці. Такий підхід буде давати енергію вам і дитині у вивченні алфавіту англійською мовою. Адже весело і цікаво може бути не тільки дитині, а і вам. Тому що саме ви є «двигуном процесу» і головним авторитетом у Вашої дитини.

А для отримання найкращого результату, записуйтесь на безкоштовне заняття від «Англійська Хелен Дорон» для дітей та підлітків від 3 місяців до 18 років.

Проводьте час із задоволенням і користю. Успіхів Вам!

Переглядів: 361 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Друзі сайту